O mnie

 

     Wielu z Państwa współpracuje z moją Agencją blisko 10 lat. Jesteśmy razem nie tylko w chwilach, kiedy możemy rozmawiać o ryzyku, ale jak wielu  z Państwa może potwierdzić, również w tych trudnych chwilach, kiedy nieprzewidziane zdarzenie dosięga niektórych z Was.

Wielu z naszych Klientów zaufało nam powierzając niemal cały swój majątek. Trudno dziwić się takiej decyzji w świetle faktu, iż PZU jest niekwestionowanym liderem na polskim rynku ubezpieczeniowym.

Pomimo dużej konkurencji na rynku to właśnie PZU jest w stanie do końca sprostać zadaniu pogodzenia zakresu ubezpieczenia, jego ceny i gwarancji wypłacalności zgodnie z zawartą umową. Oferując Państwu jakiekolwiek ubezpieczenie staramy się, aby było ono zawarte w możliwie najszerszym zakresie, aby żadne z ryzyk po szkodzie nie było zaskoczeniem czy też podstawą do odmowy wypłaty odszkodowania. PZU jako firma posiadająca ogromne doświadczenie na tym polu stale wprowadza nowe produkty, a posiadane wciąż wzbogaca o nowe opcje. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.


Z wyrazami szacunku

Mieczysław Jacek Królikowski

 

 

 

 • Szybki kontakt

  Mieczysław Jacek Królikowski
  ul. Konwaliowa 21
  81-198 Mosty Gm. Kosakowo

  tel. kom.  +48502316893
  tel.  +48587411425

  fax . +48587391246

  e-mail: pzugdynia@gmail.com

   

  Dojazd


  Wyświetl większą mapę

   Godziny otwarcia
  pon-pt: 9-17